Alexis Georgoulis

Alexios Georgoulis

7,8
407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexis Georgoulis

Kiedy zobaczyłam go nieogolonego w ''Mojej wielkiej greckiej wycieczce'' pomyślałam ''stary brzydal'' Gdy się ogolił, myślałam, że zemdleję. Bardzo przystojny, tylko czemu grał w tak niewielkiej ilości filmów? 3 filmy i już? On na to nie zasługuje! Piękny Grek, z zabójczym akcentem, i jak gra! I tylko 3 filmy? Niemożliwe!

Aneczkosia

Podpisuję się całkowicie pod tym co napisałaś;)

Aneczkosia

Wejdź na imdb, grał w dużo większej liczbie filmów.

http://www.imdb.com/name/nm1096845/

Aneczkosia

O boże genialny...!!! Boski!!! A pod koniec filmu prawie padłam jak go zobaczyłam na przyjęciu wystrojonego, elegancja... xD

Aneczkosia

popieram wasze 'ochy' i 'achy' :D ten facet ma w sobie to coś, myślałam że umrę jak go zobaczyłam na końcu ''Mojej wielkiej greckiej wycieczki'' w tym garniturku... oooooooh :)

Aneczkosia

całkowicie się z wami zgadzam :) jest cudny.. jak go zobaczyłam pod koniec filmu to aż mnie zatkało.. jest naprawdę fajny i oby grał w innych nowych fimach :)

womanizer14

podobał mi się nawet jak był nieogolony ;) cudne oczy i uśmiech, które wystawały z pod tych wąsów i włosów ;) bardzo fajny

Aneczkosia

Na końcu jest boski ale przyznajcie, że kiedy wyszedł z morza na plażę tylko w gatkach można paść na wstrzymanie akcji serca z zachwytu. Ten facet jest nieziemski :)_

Atsuko

Błagam was, myślałam, że umarłam i trafiłam do raju :) on jest po prostu śliczny jak Apollo. Normalnie, młody bóg <3 <3 <3

Aneczkosia

oj tak.. ja tez dolaczam do grona jego fanek.. :0 ma w sobie to cos.. ten wzrok i w ogole.. mozna sie rozmarzyc.. aj ci grecy ;)

Aneczkosia

zgadzam się !! :D mega przystojny,cudowne oczy,ta skóra,ciało,WSZYSTKO :d mogę powiedzieć,że pod względem urody jest PONAD idealny <3 można sobie pomarzyć .......

Aneczkosia

Trafiłam na ten film przypadkiem w Bibliotece. Widocznie w 2009 nie zauważyłam go w kinach.
Zgadzam się z opiniami odnośnie jego wyglądu.
Mnie załatwił uśmiechem, taki niby nieśmiały, ale gdy chwyta Giorgie nad brzegiem...no to klękajcie narody.
Dawno nie było takich scen w komediach romantycznych, takich z niedopowiedzeniem.
Aż nie chce się wierzyć, że to kino amerykańskie, które powinno pokazać widzowi WSZYSTKO: od A do Z.

Aneczkosia

Popieram i wzdycham ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones