PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259199}
6,9 10 887
ocen
6,9 10 1 10887
Miss Potter
powrót do forum filmu Miss Potter

Spokojny

ocenił(a) film na 8

Nic temu filmowi, nie mogę zarzucić. Może jedynie na początku, jak zauważyłam, że główna bohaterka rozmawia z obrazkami to się trochę przestraszyłam. Myślałam, że będzie to jakaś neurotyczka. Jednak myliłam się.

;) Śmieszna była dla mnie ta kobiecina, która bezustannie chodziła za panią Potter;)... ale ogólnie film ogląda się dobrze. Polecam i tak czy siak... i na zimowe wieczory i na te trochę cieplejsze również.

pozdrawiam

Sarva

zgadzam się, Bardzo miły film :) Mogę mu zarzucić jednak troszkę naiwności.. ale przyjemnie się oglada :)

Masz moje boskie Totoro na avatarze ^^

ocenił(a) film na 8
Pin_up_Margolcia

ano mam:):) hehe cieszę się, że jest ktoś kto wie jak mój avatar się nazywa:):) dobrze, że są ludzie którym nieobce są klimaty studia ghibli;) serdecznie pozdraaaawiam:)

Sarva

reene zagrala trochę na jedno kopyto dużo nie wniosła do tego filmu natomiast ewan nie miał nawet szansy żeby zagrać za szybko zszedł dla mnie to wszystko trochę za bardzo skondensowane jak na 1h 30 ale za zdjęcia plenerów i oźywające obrazki daję 5/10

ocenił(a) film na 6
Kronk

Zgadzam się! Ewan McGregor nie nagrał się zbyt wiele, oczywiście to wszystko w zgodzie z biografią, ale kurcze, jeśli ma się w obsadzie tak dobrego aktora, to można by z niego trochę bardziej skorzystać(i te przeklęte wąsy). Renee Zellweger zagrała przeciętnie, nie widziałam filmu, w którym zagrała rewelacyjnie lub chociaż ponad przeciętną, więc nie spodziewałam się cudów(choć Oscar jej wpadł). Bardzo ciekawa historia, ale potrzeba mi w niej więcej magii i tych smaków dzieciństwa, na początku filmu było tego sporo, później został rozwinięty bardziej wątek miłosny, dalej rozpacz, żałoba i kariera posiadaczki ziem. Czegoś mi zabrakło, jakoś tak po amerykańsku rozegrana fabuła: biznes, miłość i na końcu biznes(trochę bardziej wielkodusznie). Nie wiem, jaka była Beatrix Potter, ale znam z dzieciństwa jej książki i ilustracje, coś niepowtarzalnego, czarującego. Szkoda, że w filmie do końca tego nie ujęto, a może po prostu za dużo wymagam od współczesnej kinematografii.

ocenił(a) film na 8
Sarva

Miły i spokojny filmik do obejrzenia. Przyznaje babiczka chodzaca za pania Potter była niezła hehe + piekne widoki ahhh

Starzyk_2

mi sie podobał.przyjemny i cieply.renee zagrała całkiem dobrze tylko wyglądała jak sieortka marysia, taka nijaka z wyglądu.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones