PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259199}
6,9 10 887
ocen
6,9 10 1 10887
Miss Potter
powrót do forum filmu Miss Potter

Trochę nudny, jeśli zaczynasz czuć swoje 4 litery to oznacza, że film nie jest za bardzo pasjonujący ale zimą przed kominkiem można obejrzeć

Pai_Mei

jeśli zaczynasz czuć swoje 4 litery to znaczy ze dlugo ich nie myles ;]

(taki mi sie glupi humor wlaczyl po 3 piwach:|)

ocenił(a) film na 6
zielak_4

no i ci się udało ja się zaśmiałem... ale nie o ten rodzaj bólu mi chodzi. Ty raczej miałeś na myśli swiąd, pieczenie. Mi raczej chodziło o odleżyny posladkowe

Pai_Mei

a to dobrze ze sie nie obrazasz przynajmniej:P a chodzilo mi o czuć od wachania;) no ale nevermind:)

zielak_4

Ostatnio w połowie większości filmów 4 litery dają mi się we znaki. Albo moja higiena jest na niskim poziomie, albo to światowa kinematografia sięga dna...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pai_Mei

Jeśli zaczynacie czuć swoje 4litery polecam poduszke sobie podłożyc... I odrazu wygodniej :)
Jeśli mnei film nie pasjonuje to najczęściej czuję opadające powieki. A wtedy to poduszka przyda się gdzie indziej :D Pozdrawiam.

globus

Właśnie skończyłem oglądać. I nie czułem ani czterech liter ani znużenia... Nie bede sie rozpisywał... Poprostu dobry film. Daję 7+/10

globus

hehe rozbawiliście mnie ;)
pozdrawiam!

a film mam zamiar obejrzeć z powodu pary głownych aktorów, których darze wielką sympatią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones